Mahepuuvillased naiste retuusid

- Pisi naiste retuusid on loodud minu enda vajadusest keha kallistavate retuuside järele. Retuusidel on vöökummi asemel ekstralai kahekordne soonik, mistõttu on püksid eriti mugavad ja püsivad hästi jalas. Soonik katab terve kõhu, hoiab seda soojas ja ei pitsita meie keha ühte tähtsamat piirkonda- elujõukeskust. Soovi korral on võimalik lai vöösoonik alla keerata.
- Materjaliks on mahepuuvill, mis on naha- ja keskkonnasõbralik, jahedal ajal soe ning õhku läbilaskev.

Hind: 37€

Õmbleme retuusid personaalselt Sulle pärast tellimuse kättesaamist. Valmimisaeg on kuni 2 nädalat. Kui tellid ka teisi tooteid, pannakse pärast retuuside valmimist kõik koos posti. Kui soovid teisi tooteid varem, tee palun kaks eraldi tellimust.

Valikus:
"Kibuvits" (telliskivipunane)

Palun telli retuusid alles pärast seda, kui oled end ära mõõtnud. Nii saad suurima tõenäosusega parajad retuusid, mis mõnusasti Sinu keha toetavad ja kaisutavad. Mõõda otse kehalt, mitte teiste riiete pealt.

Mõõda oma vöökoht kõige kitsama koha pealt, puusad kõige laiema koha pealt ning leia enda suurus:
XS: vöökoht 59-68cm; puus 84-92cm
S:  vöökoht 69-76cm; puus 93-100cm
M:  vöökoht 77-84cm; puus 101-108cm
L:  vöökoht 85-94cm; puus 109-117cm
XL:  vöökoht 95-106cm; puus 118-127cm
XXL: vöökoht 107-119cm; puus 128-137cm
Kui jääd kahe suuruse piirimaile või kui vöö on ühest suurusest ja puus teisest, soovitan pigem väiksemat suurust. Kangas on mõnusalt veniv ja soojuse ning kandmisega muutub kangas elastsemaks ja retuusid kohanduvad Sinu kehaga. Selle lehe lõpupoole kerides näed mõningaid näiteid, mis suuruses retuusid on naistele sobinud.
Pildil olev modell kannab suurust M. Tema puusa mõõt on 110cm, piht 84cm ja pikkus 160cm.

Sisesta ka enda pikkus, et saaksime Sulle teha sobivas pikkuses retuusid. Kui jääd kahe suuruse piirimaile, mõtle oma eelistusele- kui Sulle meeldivad pigem pikemad, pahkluud katvad retuusid, vali suurem pikkus; kui lühemad, vali väiksem pikkus.
Lisa ostukorvi
37 €
Koostis: 95% mahepuuvill, 5% elastaan. Kangal on GOTS Organic * sertifikaat.
Tegelik värv võib pildil olevast erineda, kuna ekraanid kuvavad värve erinevalt.

Hooldus: kuni 40°C pesu sarnast värvi esemetega. Pleegitamine, keemiline puhastus ning kuivati kasutamine ei ole lubatud. Kuivatada nööril, triikimine 1 punkti peal. 
Mahepuuvill on imeline materjal meie nahka katma, kuid ta on siiski veidi hapram, kui sünteetilised materjalid. Kui soovid neid retuuse iga päev kanda, on soovitatav soetada mitu paari. Kui riideese saab vahepeal puhata, püsib ta kaua terve ja ilus.

Mõned näited, mis suuruses retuusid on naistele mõnusasti istunud:
- piht 65cm, puus 85cm- XS suurus
- piht 68cm, puus 84cm- XS suurus
- piht 79cm, puus 90cm- S suurus
- piht 81cm, puus 97cm- S suurus
- piht 80cm, puus 90cm- S suurus
- piht 82cm, puus 102cm- M suurus
- piht 80cm, puus 108cm- M suurus
- piht 94cm, puus 112cm- L suurus
- piht 93cm, puus 110cm- L suurus
- piht 95cm, puus 113cm- L suurus
- piht 105cm, puus 127cm- XL suurus
-----
* GOTS Organic sertifikaat tõendab, et 95-100% materjalist on mahepäritolu. Puuvilla kasvatamisel ei ole kasutatud väetisi ja taimekaitsevahendeid, mis võiksid loodust reostada ja läbi naha kehasse imenduda, töötajatel on head töötingimused ning nad saavad väärilist tasu. Mahepõllumajanduse viljelemine ja mahetoodete eelistamine aitab muuhulgas säästa inimeste (nii tootjate kui tarbijate) tervist, aeglustada kliimamuutusi ning vähendada kasvuhoonegaaside hulka. Kõigest sellest hoolimata on mahepuuvilla osakaal maailmas veel ca 1%. Just meie oma tarbimisharjumuste muutmisega saame hoida ennast ja loodust.